Raspored blagoslova obitelji i domova 2023.
22.11.2023.
ŽUPA GOSPE BRZE POMOĆI, SL. BROD 1
RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJ, prosinac
2023.
Nedjelja, 3.12.2023. od 10,00 sati
1.svećenik: Slavonija II, zgrade 1/1 – 2/3
2. svećenik: Slavonija II, zgrade 2/4 – 2/6,
3/1 – 3/5 – od 9 sati
3.svećenik: Slavonija II, zgrade 6/1- 6/3,
7/1- 7/3
4.svećenik: Ivana Gundulića - neparna
5. svećenik: Trg J. Godlara, Ivana Gundulića
– parna, J. Muravića – od 12 sati
Ponedjeljak,
4.12.2023. od 9,00 sati
1.svećenik: M. Gupca – parna (kreće od kraja
ulice)
2.svećenik: M. Gupca – neparna (kreće od
kraja ulice)
*
kad dođu do početka ulice, zajedno idu u kocke
3.svećenik: Trg kralja Tomislava, I.
Mažuranića, I. pl. Zajca, P. Preradovića, T. Skalice, Trg žrtava rata, A. Šenoe
Utorak, 5.12.2023.
od 9,00 sati
1.svećenik: B. Bušića, J. Hoffmana
2.svećenik: S. Marjanovića, Domobranska ulica
3.svećenik: Borovska ulica, Slunjska ulica
Srijeda, 6.12.2023.
od 9,00 sati
1.svećenik: Petra Krešimira IV. – parna
(kreće od male crkve)
2.svećenik: Petra Krešimira IV. – neparna
(kreće od male crkve)
3. svećenik: Petra Krešimira IV. – neboderi
Četvrtak,
7.12.2023. od 9,00 sati
1.svećenik: S. pl. Horvata
2.svećenik: Nas. H. Badalića
3.svećenik: Đ. Basaričeka, Ul. H. Badalića
Subota, 9.12.2023.
od 9,00 sati
1.svećenik: Sv. Florijana, I. Filipovića, V.
Mačeka, S. Vraza
2.svećenik: Trg pobjede
3.svećenik:Đ. Pilara
4.svećenik: LJ. Gaja, P. Miškine
5.svećenik: A. Mihanovića
Nedjelja,
10.12.2023. od 10 sati
1.svećenik: J.J.Strossmayera – neparna i R.
Lopašića
2.svećenik: J.J. Strossmayera – parna
3.svećenik: A. Štampara – parna
4.svećenik: A. Štampara – neparna
* 3. i 4. svećenik kad završe idu zajedno u Penzionersku
zgradu
5.svećenik: M. Marulića, I. Kukuljevića, D.
Rakovca, K.Š. Đalskog
Ponedjeljak,
11.12.2023. od 9,00 sati
1.svećenik: V. Jagića
2.svećenik: I.G. Kovačića, B. Trenka
3.svećenik: Kneza Domagoja, Kneza Trpimira
Utorak, 12.12.2023.
od 9,00 sati
1.svećenik: M. Mesića (kreće od Korza)
2.svećenik: M. Mesića (kreće od male crkve)
3.svećenik: A. Starčevića (kreće od male
crkve)
Srijeda,
13.12.2023. od 9,00 sati
1.svećenik: Nas. Kralja Tomislava
2.svećenik: A. Barca , F. Mažuranića, M.
Bogovića
3.svećenik: M.A. Reljkovića, J. Dobrile
Četvrtak,
14.12.2023. od 9,00 sati
1.svećenik: N. Zrinskog – neparna (kreće od
početka ulice)
2. svećenik: N. Zrinskog – neparna (kreće od
kraja ulice)
3.svećenik: N. Zrinskog – parna (kreće od
kraja ulice)
* kad završe N. Zrinskog svi zajedno idu u N.
Tesle
Petak, 15.12.2023.
od 9,00 sati
1.svećenik: Vukovarska – parna i neparna
2.svećenik: Vukovarska – Tena
*po završetku1. i 2. idu zajedno na Trg I.B.
Mažuranić i Šet.br. Radića
3.svećenik: J. Kozarca, T. Bakača
Subota, 16.12.2023.
od 9,00 sati
1.svećenik: Slavonija I, zgrade 1,2,3
2.svećenik: Slavonija I, zgrade 4,5,6
3.svećenik: Slavonija I, neboderi 10,11,12
4. svećenik: P. Svačića
5.svećenik: Naselje Kraljice Jelene
Nedjelja,
17.12.2023. od 10 sati
1.svećenik: Naselje Marsonia
2.svećenik: Naselje Lutvinka
3.svećenik: A. Cesarca – parna
4.svećenik: A. Cesarca – neparna
*3. i 4. po završetku idu zajedno u Žute
zgrade
5.svećenik: V. Lisinksog, I.pl. Trnskog, A.K.
Miošića, V. Nazora
Naknadni blagoslov
- 18.-21.12.2023. Naknadni blagoslov se dogovara osobno u radno vrijeme ureda, telefonski na broj 410-950 ili poslati na
e-mail: zupa.gospe.brze.pomoci@gmail.com
- ulice su navedene redoslijedom kako
idemo u blagoslov, od početka, osim ako je drugačije naznačeno
- lijepo je da svećenika dočekamo ispred
kuće, da ne luta i ne traži gdje se nalazi obitelj
-
molimo
da na stolu pripremite križ, svijeću i blagoslovljenu vodu
- u blagoslov domova i obitelji sa
svećenicima preko tjedan idu župni suradnici (tutori), a vikendom ministranti
OBITELJSKA
KARTICA |
|
PREZIME: |
|
IME MUŽA (oca): |
|
IME ŽENE (majke) i djevojačko prezime: |
|
DJECA:
|
|
OSTALI UKUĆANI (i njihovo
srodstvo):
|
|
ADRESA: |
|
TELEFON: |
|
** Obiteljsku karticu
molimo da ispunite i kod blagoslova obitelji i domova predate svećeniku koji
bude kod vas. Hvala!