Župne obavijesti za 28.n.k.g. B

12.10.2024.

28. n.k.g., B, 13.10.2024.

-         Iskrene čestitke na sklapanju sakramenta ženidbe zaručnicima ILAKOVAC – VALENTA, RAŠIĆ - KESAK

-         Iskrene čestitke na sakramentu krštenja roditeljima i kumovima ADAM ŠKRBINA, ROSA BERNARDA MIHAJLOVIĆ

-         Blagdani i spomendani: pon – sv. Kalist I. papa; uto – sv. Terezija Avilska; sri – sv. Marija Margareta ; čet – sv. Ignacije Antiohijski; pet – sv. Luka ev.; sub – sv. Pavao od Križa

-         U ponedjeljak, nakon večernje sv. mise je susret razmatranja Božje Riječi  s početkom u 19,15 sati koje vodi s. Ljiljana. Susret će se održavati u arhivu centra( 1.kat ).

Isti dan je kateheza 1. razreda srednje škole u 19,45h (skupine kod kapelana i vjeroučiteljice Bernarde)

-         Nedjelja, 20.10. – MISIJSKA NEDJELJA – naša misijska skupina ponudit će vam slasne kolače i pite s jabukama uz svjetski dan jabuka, ali i druge promotivne artikle čijom kupnjom pomažete rad naše misijske skupine i mukotrpni rad naših misionara u cijelom svijetu.

Isti dan je kateheza 1. razreda srednje u 16,15h (skupina kod s. Ksenije)

-         ŽUPNA KATEHEZA – po rasporedu na oglasnoj ploči; OBAVEZNA ZA SVE SKUPINE

-         Primamo nove ministrante i ministrantice. Javiti se župnom vikaru, vlč. Josipu.

-         Primamo nove članove u sva tri zbora (veliki mještoviti zbor, dječji zbor i zbor mladih)

-         Pozivamo sve žene koje se žele uključiti u spremanje crkve i katehetskog centra, javiti se

-         SKAC misa mladih i euharistijsko klanjanje, srijeda u 20 h

-         Upisujemo sv. mise za listopad, studeni i prosinac.

-         Kalendari za 2025. – u prodaji su kalendari za iduću godinu. 12-lisni (2€), jednolisni (0,50€)

-         Na župnim stranicama pratite ostale događaje i na vrijeme se informirajte o mogućim promjenama. I ovaj tjedan možete pročitati razmatranja Božje Riječi ove nedjelje

-         Pokojnici – ovaj tjedan smo se oprostili od naših dragih pokojnika: JOZO ZIRDUM. Njegovoj obitelji izrazimo iskrenu sućut, a za pokoj njegove duša izmolimo „Pokoj vječni…“.

-         Molimo za žrtve poplava u Bih i na IZLAZU IZ CENTRA prikupljamo Vaš dar za sve stradale i unesrećene ove i slijedeće nedjelje!!!

TEL: 035/410-950; vlč. Anđelko, župnik - 098/92 321 47; vlč. Josip Vuksanović ž. vikar – 091/535 55 91